Розпашні ворота

Нові сучасні оригінальні розпашні ворота

Нові сучасні оригінальні розпашні ворота Жалюзі або Ранчо –це сучасний привабливий вигляд який додасть до будівлі новий дизайн Компанія Silver-comfort […]

Ворота розпашні плазмена різка.

Дизайнерські розпашні ворота виготовлені за допомогою сучасної технології плазмового різання металу – це втілення унікального стилю обробки металу на користь споживачів.

Розпашні ворота з профнастилу.

Розпашні ворота з профнастилу являються найпопулярнішими та дешевими в виготовленні воротами.

Розпашні ковані ворота.

Розпашні ковані ворота не залишають своєї популярності вже декілька сторічь. Неймовірний різновид кованих воріт дає змогу віднести їх до елітних та дорогих виробів. Дизайнерські та високохудожні мотиви воріт можуть бути виконані в різних художніх стилях: готичний, бароко, класицизм, рококо, модерн та інші. 

Фільончасті розпашні ворота.

Конструкція розпашних фільончастих воріт складається з рами звареної з профільної труби та штампованих фільонок. Фільонка виготовляється з чорного металу товщиною 1,5 мм та має декілька габаритних розмірів. Шви між рамою та фільонкою додатково декорується, обробляються та герметизуються для захисту від корозії.

Дерев’яні розпашні ворота.

Дерев’яні розпашні ворота це в першу чергу надзвичайно красиво! Вишуканий зовнішній вигляд воріт є найбільш привабливим на відміну від інших. Дерев’яні ворота ми виготовляємо на металевому каркасі, який зберігає правильну геометрію та функціонал стулок воріт довгі роки. Дерев’яні ворота мають свої переваги: привабливий зовнішній ви